Organizacja ślubu w plenerze –  od A do Z

Organizacja ślubu w plenerze – od A do Z

2013/02/24 Wyłączono przez Kamila

Agencje ślubne przyjmują różnego rodzaju zlecenia. Czasem narzeczeni nie chcą, aby cała organizacja ślubu i wesela spoczęła na barkach konsultanta ślubnego. Czasem jest to kwestia środków finansowych, innym razem zaangażowania w część obowiązków rodziny. Niezależnie od pobudek zdarza się, że agencji ślubnej zostaje powierzona jedynie organizacja ślubu.

Kiedy narzeczeni powierzają organizację ślubu wedding planner’owi?

Często narzeczeni mają nietypowe marzenia dotyczące miejsca, w jakim ma się odbyć ślub, dlatego potrzebują pomocy wedding plannera, aby koordynował całe przedsięwzięcie. Czasem wymaga to zdobycia stosownej zgody na odbycie się ślubu w jakimś miejscu. Wielbiciele mocnych wrażeń chcą np. wziąć ślub w czasie skoku ze spadochronem albo nurkując pośród rafy koralowej. Z mniej ekstrawaganckich ślubów można wymienić tematyczne, np. motocyklowe.

Organizacja ślubu – czym zajmuje się konsultant?

Często narzeczeni decydują się na organizację ślubu w plenerze, o której przeczytasz więcej na http://passionforwedding.pl/slub-i-wesele-w-plenerze/. Obecnie już polskie prawo zezwala na takie śluby, a i przy odrobinie szczęścia nawet ślub kościelny można zorganizować w plenerze. Wszystkie pomysły przyszłych Państwa Młodych zbiera konsultant, a następnie rzuca się w wir pracy i załatwiania wszystkich kwestii, aby ślub i wesele wypadły tak, jak wymarzyli to sobie Państwo Młodzi.

Organizacja ślubu – koordynacja wielkiego dnia

Kiedy już wszystko jest przygotowane, konsultant ślubny musi dopilnować, by wszystko wyszło jak należy. Doglądania wymaga wszystko od kwiatów i dekoracji, przez ewentualne przemowy i niespodzianki gości, a także samopoczucie bohaterów wydarzenia. Konsultant ślubny ma więc pełne ręce roboty, aż do sakramentalnego „Tak”, a nawet dłużej.